Domovská stránka>Kontakty>CATTLE MARKET s.r.o.>Vyhlášení výběrového řízení ČRA – Dodávka březích jalovic zemědělcům v severovýchodní Bosně
 

Vyhlášení výběrového řízení ČRA – Dodávka březích jalovic zemědělcům v severovýchodní Bosně

V rámci Plánu Zahraniční rozvojové spolupráce na rok 2011, schváleného Vládou ČR dne 7. června 2010, vyhlašuje ČRA (Česká rozvojová agentura) výběrové řízení na dodavatele služeb pro zakázku „DODÁVKA BŘEZÍCH JALOVIC ZEMĚDĚLCŮM V SEVEROVÝCHODNÍ BOSNĚ“.

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka březích jalovic, plemene českého strakatého skotu (blíže specifikované v zadávací dokumentaci) třem partnerským organizacím zaštiťujícím drobné zemědělce v severovýchodní Bosně. Dodávka celkového počtu 402 kusů březích jalovic bude realizována postupně v průběhu let 2011 – 2013 a bude rozdělena příjemcům dle podmínek uvedených v zadávací dokumentaci.
Celková maximální cena zahrnující veškeré náklady včetně DPH pro dodávku březích jalovic partnerským organizacím je 17 230 000 Kč .
Nabídky je možno podávat osobně a to v pracovních dnech od 9,00 do 16,00 hod. po celou lhůtu pro podání nabídek, tj. nejpozději do 5. 9. 2011, 12:00 na adresu pověřené osoby (Pyramida CS s.r.o.). Více informací naleznete přímo na stránkách Informačního systému o veřejných zakázkách. Odkaz na veřejnou zakázku naleznete zde.
 
Zadávací dokumentace je k dispozici zde.

Publikováno: 9. 8. 2011
Počet přečtení: 19728×
 
 
Reklama
TEKRO
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr