Domovská stránka>Kontakty>CATTLE MARKET s.r.o.>VÚŽV prosí o vyplnění dotazníku
 

VÚŽV prosí o vyplnění dotazníku

Dotazník je určen ke sběru údajů o nákladech na odchov jalovic.

Dotazník je k dispozici buď v souboru pro Word nebo v souboru pro Excel.
 
Vykázané podklady budou využity ke stanovení objektivních nákladů vynaložených na odchov jalovic, na analýzu hlavních faktorů, které tyto náklady ovlivňují a dopad obměny stáda na ekonomiku výroby mléka. Zjištěné a zpracované výsledky budou zaslány respondentům, kteří údaje ke zpracování poskytli. Samozřejmé je zachování anonymity respondentů.
Předpokladem dosažení spolehlivých výsledků jsou spolehlivá vstupní data. Proto je nutno do příslušných tabulek uvádět pouze údaje, které jsou v rámci vnitropodnikové evidence sledovány. V případě kvalifikovaného odhadu je třeba k příslušnému údaji uvést, že se o odhad jedná. Je možné ale i údaj nevyplňovat. Další poznámky a doplňky k tabulkám nebo zvláštnosti odchovu jalovic ve vašem podniku uveďte na další stránku nebo vedle tabulky v příslušném řádku (ve formě excelové tabulky). Ukazatele jsou v tabulce řazeny zpravidla po řádcích.
Dotazy a připomínky k tabulkám posílejte na e-mail „kvapilik.jindrich@vuzv.cz“ nebo na tel. 267 009 691 nebo mobil č. 606 610 053.
Vyplněné tabulky zasílejte elektronicky nebo poštou na adresu "Jindřich Kvapilík, Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i., Přátelství 815, 104 00 Praha - Uhříněves".
 
Za spolupráci děkuje Jindřich Kvapilík a kolektiv.

Publikováno: 18. 4. 2011
Počet přečtení: 23271×
 
 
Reklama
TEKRO
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr