Domovská stránka>Kontakty>CATTLE MARKET s.r.o.>Programové priority Agrární komory ČR
 

Programové priority Agrární komory ČR

Šest hlavních priorit pro období let 2008-2010 představilo vedení AK ČR

 
  1. Sjednocení a nová image – žádost o názorovou jednotu směrem vně AK ČR. Názorová jednota a hledání přijatelných kompromisů.
  2. Od operativy ke koncepci – posílené vnímání zemědělství posílí i pozici AK ČR. Nutno lépe a koncepčněji řešit dlouhodobější záležitosti. Pokračovat v nastaveném rozsahu činnosti.
  3. Aktivizace organizačních jednotek – AK ČR má potenciál, který lze jednoznačně dále rozvíjet a využívat. Nutné je však větší zapojení regionů a zlepšení zpětné vazby.
  4. Politické vyvážení komory – nezbytné je rozhýbat činnost Agrární unie a zviditelnit malé a soukromé subjekty. Vyvážit tak prezentaci komory, jako platformu všech zemědělských podnikatelů.
  5. Prosazení aktivní koncepce českého zemědělství – máme vlastní reálné vize a cíle, jde o to je prosadit v jednání. Program rozvoje venkova není koncepcí, ale jen jeden bod široké oblasti.
  6. Aktivní zahraniční politika – zintenzívnit činnost směrem k předsednictví ČR v EU. Spolupracovat s Francií a využít její přípravu k vytipování a obhajobě vlastních priorit. 

zdroj: www.apic-ak.cz , 31.3.2008
 
 

Publikováno: 2. 4. 2008
Počet přečtení: 25900×
 
 
Reklama
TEKRO
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr